ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α2 ΝΟΤΟΥ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15/10/17
 Ανταγόρας Κω
-
 Σπόρτιγκ
32-70
 Μελίσσια
-
 Προφήτης Ηλίας
75-36
 Αγ. Παρασκευή
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
96-41
 Χανιά
-
 Καλύβια
68-65
 Άρης Πετρ.
-
 Ελευθερία Μοσχ.
60-69
 Ηλιούπολη
-
 Ζωγράφου
54-48




2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22/10/17
 Ζωγράφου
-
 Άρης Πετρ.
61-68
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Χανιά
48-41
 Καλύβια
-
 Αγ. Παρασκευή
58-34
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Μελίσσια
61-71
 Προφήτης Ηλίας
-
 Ανταγόρας Κω
56-64
 Σπόρτιγκ
-
 Ηλιούπολη
45-41




3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 29/10/17
 Ανταγόρας Κω
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
46-57
 Μελίσσια
-
 Καλύβια
50-39
 Αγ. Παρασκευή
-
 Ελευθερία Μοσχ.
55-68
 Χανιά
-
 Ζωγράφου
72-68
 Άρης Πετρ.
-
 Ηλιούπολη
72-68
 Σπόρτιγκ
-
 Προφήτης Ηλίας
67-51




4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 5/11/17
 Άρης Πετρ.
-
 Σπόρτιγκ
73-90
 Ηλιούπολη
-
 Χανιά
81-58
 Ζωγράφου
-
 Αγ. Παρασκευή
50-53
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Μελίσσια
71-41
 Καλύβια
-
 Ανταγόρας Κω
94-55
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Προφήτης Ηλίας
65-60




5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12/11/17
 Ανταγόρας Κω
-
 Ελευθερία Μοσχ.
28-66
 Μελίσσια
-
 Ζωγράφου
54-50
 Αγ. Παρασκευή
-
 Ηλιούπολη
54-41
 Χανιά
-
 Άρης Πετρ.
65-75
 Προφήτης Ηλίας
-
 Καλύβια
54-84
 Σπόρτιγκ
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
57-50




6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 19/11/17
 Χανιά
-
 Σπόρτιγκ
62-66
 Άρης Πετρ.
-
 Αγ. Παρασκευή
86-90
 Ηλιούπολη
-
 Μελίσσια
65-40
 Ζωγράφου
-
 Ανταγόρας Κω
55-43
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Προφήτης Ηλίας
72-47
 Καλύβια
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
70-54




7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 26/11/17
 Ανταγόρας Κω
-
 Ηλιούπολη
47-59
 Μελίσσια
-
 Άρης Πετρ.
39-52
 Αγ. Παρασκευή
-
 Χανιά
65-61
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Ελευθερία Μοσχ.
62-70
 Προφήτης Ηλίας
-
 Ζωγράφου
54-62
 Σπόρτιγκ
-
 Καλύβια
48-33




8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 3/12/17
 Αγ. Παρασκευή
-
 Σπόρτιγκ
56-43
 Χανιά
-
 Μελίσσια
44-58
 Άρης Πετρ.
-
 Ανταγόρας Κω
83-44
 Ηλιούπολη
-
 Προφήτης Ηλίας
89-61
 Ζωγράφου
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
55-46
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Καλύβια
66-59




9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 10/12/17
 Ανταγόρας Κω
-
 Χανιά
57-64
 Μελίσσια
-
 Αγ. Παρασκευή
52-46
 Καλύβια
-
 Ζωγράφου
61-53
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Ηλιούπολη
58-65
 Προφήτης Ηλίας
-
 Άρης Πετρ.
53-80
 Σπόρτιγκ
-
 Ελευθερία Μοσχ.
60-49




10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 17/12/17
 Μελίσσια
-
 Σπόρτιγκ
48-52
 Αγ. Παρασκευή
-
 Ανταγόρας Κω
58-39
 Χανιά
-
 Προφήτης Ηλίας
78-71
 Άρης Πετρ.
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
71-66
 Ηλιούπολη
-
 Καλύβια
65-55
 Ζωγράφου
-
 Ελευθερία Μοσχ.
50-44




11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 7/1/18
 Ανταγόρας Κω
-
 Μελίσσια
56-80
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Ηλιούπολη
60-68
 Καλύβια
-
 Άρης Πετρ.
77-60
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Χανιά
77-48
 Προφήτης Ηλίας
-
 Αγ. Παρασκευή
50-93
 Σπόρτιγκ
-
 Ζωγράφου
51-42




12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 14/1/18
 Σπόρτιγκ
-
 Ανταγόρας Κω
59-42
 Προφήτης Ηλίας
-
 Μελίσσια
53-57
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Αγ. Παρασκευή
69-64
 Καλύβια
-
 Χανιά
74-45
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Άρης Πετρ.
65-44
 Ζωγράφου
-
 Ηλιούπολη
58-77




13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 21/1/18
 Άρης Πετρ.
-
 Ζωγράφου
44-45
 Χανιά
-
 Ελευθερία Μοσχ.
48-55
 Αγ. Παρασκευή
-
 Καλύβια
52-56
 Μελίσσια
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
47-56
 Ανταγόρας Κω
-
 Προφήτης Ηλίας
48-54
 Ηλιούπολη
-
 Σπόρτιγκ
40-50




14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 28/1/18
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Ανταγόρας Κω
83-54
 Καλύβια
-
 Μελίσσια
58-37
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Αγ. Παρασκευή
67-59
 Ζωγράφου
-
 Χανιά
55-46
 Ηλιούπολη
-
 Άρης Πετρ.
61-51
 Προφήτης Ηλίας
-
 Σπόρτιγκ
39-66




15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 4/2/18
 Σπόρτιγκ
-
 Άρης Πετρ.
57-53
 Χανιά
-
 Ηλιούπολη
69-66
 Αγ. Παρασκευή
-
 Ζωγράφου
58-53
 Μελίσσια
-
 Ελευθερία Μοσχ.
65-60
 Ανταγόρας Κω
-
 Καλύβια
47-75
 Προφήτης Ηλίας
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
36-76




16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/2/18
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Ανταγόρας Κω
.....
 Ζωγράφου
-
 Μελίσσια
.....
 Ηλιούπολη
-
 Αγ. Παρασκευή
.....
 Άρης Πετρ.
-
 Χανιά
.....
 Καλύβια
-
 Προφήτης Ηλίας
.....
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Σπόρτιγκ
…..




17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25/2/18
 Σπόρτιγκ
-
 Χανιά
.....
 Αγ. Παρασκευή
-
 Άρης Πετρ.
.....
 Μελίσσια
-
 Ηλιούπολη
.....
 Ανταγόρας Κω
-
 Ζωγράφου
.....
 Προφήτης Ηλίας
-
 Ελευθερία Μοσχ.
.....
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Καλύβια
…..




18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 4/3/18
 Ηλιούπολη
-
 Ανταγόρας Κω
.....
 Άρης Πετρ.
-
 Μελίσσια
.....
 Χανιά
-
 Αγ. Παρασκευή
.....
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
.....
 Ζωγράφου
-
 Προφήτης Ηλίας
.....
 Καλύβια
-
 Σπόρτιγκ
…..




19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/3/18
 Σπόρτιγκ
-
 Αγ. Παρασκευή
.....
 Μελίσσια
-
 Χανιά
.....
 Ανταγόρας Κω
-
 Άρης Πετρ.
.....
 Προφήτης Ηλίας
-
 Ηλιούπολη
.....
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Ζωγράφου
.....
 Καλύβια
-
 Ελευθερία Μοσχ.
…..




20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18/3/18
 Χανιά
-
 Ανταγόρας Κω
.....
 Αγ. Παρασκευή
-
 Μελίσσια
.....
 Ζωγράφου
-
 Καλύβια
.....
 Ηλιούπολη
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
.....
 Άρης Πετρ.
-
 Προφήτης Ηλίας
.....
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Σπόρτιγκ
…..




21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 1/4/18
 Σπόρτιγκ
-
 Μελίσσια
.....
 Ανταγόρας Κω
-
 Αγ. Παρασκευή
.....
 Προφήτης Ηλίας
-
 Χανιά
.....
 Κρόνος Αγ. Δημ.
-
 Άρης Πετρ.
.....
 Καλύβια
-
 Ηλιούπολη
.....
 Ελευθερία Μοσχ.
-
 Ζωγράφου
…..




22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22/4/18
 Μελίσσια
-
 Ανταγόρας Κω
.....
 Ηλιούπολη
-
 Ελευθερία Μοσχ.
.....
 Άρης Πετρ.
-
 Καλύβια
.....
 Χανιά
-
 Κρόνος Αγ. Δημ.
.....
 Αγ. Παρασκευή
-
 Προφήτης Ηλίας
.....
 Ζωγράφου
-
 Σπόρτιγκ
…..