ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α' ΕΣΚΑΝΑ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 9/10/16
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Προοδευτική
47-38
Πορφύρας
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
46-18
Αναπτυξιακή
-
  Παναιγιναϊκός
61-56
Προφήτης Ηλίας
-
  Ατρόμητος
45-38
Αετός Καλλ.
-
  Βάρη
43-46
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Φοίνικας Πειρ.
50-38
Πήγασος Κορ.
-
  Φιλοθέη Μαγ.
56-49




2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 16/10/16
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Α.Ο.Ν.Α.
30-53
Φοίνικας Πειρ.
-
  Αετός Καλλ.
76-48
Βάρη
-
  Προφήτης Ηλίας
48-59
Ατρόμητος
-
  Αναπτυξιακή
64-45
Παναιγιναϊκός
-
  Πορφύρας
41-32
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
39-62
Προοδευτική
-
  Πήγασος Κορ.
49-41




3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23/10/16
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Παναιγιναϊκός
50-47
Πορφύρας
-
  Ατρόμητος
32-48
Αναπτυξιακή
-
  Βάρη
33-39
Προφήτης Ηλίας
-
  Φοίνικας Πειρ.
64-54
Αετός Καλλ.
-
  Φιλοθέη Μαγ.
48-44
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Πήγασος Κορ.
66-50
Προοδευτική
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
60-31




4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 30/10/16
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Προοδευτική
45-34
Πήγασος Κορ.
-
  Αετός Καλλ.
44-50
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Προφήτης Ηλίας
49-57
Φοίνικας Πειρ.
-
  Αναπτυξιακή
95-35
Βάρη
-
  Πορφύρας
53-44
Ατρόμητος
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
60-36
Παναιγιναϊκός
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
53-37




5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 6/11/16
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Βάρη
42-43
Πορφύρας
-
  Φοίνικας Πειρ.
31-62
Αναπτυξιακή
-
  Φιλοθέη Μαγ.
60-68
Προφήτης Ηλίας
-
  Πήγασος Κορ.
46-39
Αετός Καλλ.
-
  Α.Ο.Ν.Α.
65-71
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Ατρόμητος
30-72
Προοδευτική
-
  Παναιγιναϊκός
55-49




6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 13/11/16
Αετός Καλλ.
-
  Προοδευτική
46-38
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Προφήτης Ηλίας
50-43
Πήγασος Κορ.
-
  Αναπτυξιακή
78-63
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Πορφύρας
58-45
Φοίνικας Πειρ.
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
73-24
Βάρη
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
62-41
Ατρόμητος
-
  Παναιγιναϊκός
58-29




7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 20/11/16
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Φιλοθέη Μαγ.
49-45
Πορφύρας
-
  Πήγασος Κορ.
39-44
Αναπτυξιακή
-
  Α.Ο.Ν.Α.
38-73
Προφήτης Ηλίας
-
  Αετός Καλλ.
40-42
Βάρη
-
  Παναιγιναϊκός
49-42
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Φοίνικας Πειρ.
30-96
Προοδευτική
-
  Ατρόμητος
59-63




8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 27/11/16
Προφήτης Ηλίας
-
  Προοδευτική
50-44
Αετός Καλλ.
-
  Αναπτυξιακή
60-42
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Πορφύρας
61-38
Πήγασος Κορ.
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
42-49
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
58-34
Φοίνικας Πειρ.
-
  Παναιγιναϊκός
68-45
Βάρη
-
  Ατρόμητος
36-41




9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 4/12/16
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Α.Ο.Ν.Α.
46-54
Πορφύρας
-
  Αετός Καλλ.
33-36
Αναπτυξιακή
-
  Προφήτης Ηλίας
38-64
Ατρόμητος
-
  Φοίνικας Πειρ.
46-59
Παναιγιναϊκός
-
  Φιλοθέη Μαγ.
αναβ.
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Πήγασος Κορ.
20-48
Προοδευτική
-
  Βάρη
56-42




10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/12/16
Αναπτυξιακή
-
  Προοδευτική
47-97
Προφήτης Ηλίας
-
  Πορφύρας
52-20
Αετός Καλλ.
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
54-33
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
76-21
Πήγασος Κορ.
-
  Παναιγιναϊκός
56-51
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Ατρόμητος
34-46
Φοίνικας Πειρ.
-
  Βάρη
64-37




11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18/12/16
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Προφήτης Ηλίας
26-47
Πορφύρας
-
  Αναπτυξιακή
44-63
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Βάρη
44-49
Ατρόμητος
-
  Πήγασος Κορ.
52-40
Παναιγιναϊκός
-
  Α.Ο.Ν.Α.
46-59
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Αετός Καλλ.
35-61
Προοδευτική
-
  Φοίνικας Πειρ.
47-59




12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 8/1/17
Πορφύρας
-
  Προοδευτική
40-49
Αναπτυξιακή
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
2
Προφήτης Ηλίας
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
93-35
Αετός Καλλ.
-
  Παναιγιναϊκός
55-47
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Ατρόμητος
61-40
Πήγασος Κορ.
-
  Βάρη
59-57
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Φοίνικας Πειρ.
32-89




13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15/1/17
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Πορφύρας
48-36
Φοίνικας Πειρ.
-
  Πήγασος Κορ.
73-39
Βάρη
-
  Α.Ο.Ν.Α.
39-43
Ατρόμητος
-
  Αετός Καλλ.
51-37
Παναιγιναϊκός
-
  Προφήτης Ηλίας
48-82
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Αναπτυξιακή
1
Προοδευτική
-
  Φιλοθέη Μαγ.
59-50




14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22/1/17
Προοδευτική
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
40-28
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Πορφύρας
53-56
Παναιγιναϊκός
-
  Αναπτυξιακή
1
Ατρόμητος
-
  Προφήτης Ηλίας
42-49
Βάρη
-
  Αετός Καλλ.
30-38
Φοίνικας Πειρ.
-
  Α.Ο.Ν.Α.
66-59
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Πήγασος Κορ.
55-63




15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 29/1/17
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Φιλοθέη Μαγ.
63-49
Αετός Καλλ.
-
  Φοίνικας Πειρ.
36-58
Προφήτης Ηλίας
-
  Βάρη
51-42
Αναπτυξιακή
-
  Ατρόμητος
2
Πορφύρας
-
  Παναιγιναϊκός
27-38
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
54-45
Πήγασος Κορ.
-
  Προοδευτική
54-52




16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 5/2/17
Παναιγιναϊκός
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
33-35
Ατρόμητος
-
  Πορφύρας
72-42
Βάρη
-
  Αναπτυξιακή
46-56
Φοίνικας Πειρ.
-
  Προφήτης Ηλίας
54-64
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Αετός Καλλ.
34-54
Πήγασος Κορ.
-
  Α.Ο.Ν.Α.
66-78
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Προοδευτική
39-74




17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12/2/17
Προοδευτική
-
  Α.Ο.Ν.Α.
39-53
Αετός Καλλ.
-
  Πήγασος Κορ.
56-50
Προφήτης Ηλίας
-
  Φιλοθέη Μαγ.
52-38
Αναπτυξιακή
-
  Φοίνικας Πειρ.
60-82
Πορφύρας
-
  Βάρη
44-52
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Ατρόμητος
45-47
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Παναιγιναϊκός
48-38




18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 19/2/17
Βάρη
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
39-24
Φοίνικας Πειρ.
-
  Πορφύρας
77-23
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Αναπτυξιακή
1
Πήγασος Κορ.
-
  Προφήτης Ηλίας
52-48
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Αετός Καλλ.
58-35
Ατρόμητος
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
20-0 α.α.
Παναιγιναϊκός
-
  Προοδευτική
32-54




19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 5/3/17
Προοδευτική
-
  Αετός Καλλ.
54-48
Προφήτης Ηλίας
-
  Α.Ο.Ν.Α.
53-45
Αναπτυξιακή
-
  Πήγασος Κορ.
68-42
Πορφύρας
-
  Φιλοθέη Μαγ.
59-51
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Φοίνικας Πειρ.
49-65
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Βάρη
26-50
Παναιγιναϊκός
-
  Ατρόμητος
20-76




20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 12/3/17
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
36-35
Πήγασος Κορ.
-
  Πορφύρας
61-31
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Αναπτυξιακή
57-39
Αετός Καλλ.
-
  Προφήτης Ηλίας
42-47
Παναιγιναϊκός
-
  Βάρη
49-55
Φοίνικας Πειρ.
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
79-26
Ατρόμητος
-
  Προοδευτική
42-32




21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 19/3/17
Προοδευτική
-
  Προφήτης Ηλίας
31-45
Αναπτυξιακή
-
  Αετός Καλλ.
38-45
Πορφύρας
-
  Α.Ο.Ν.Α.
43-63
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Πήγασος Κορ.
52-47
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Φιλοθέη Μαγ.
66-65
Παναιγιναϊκός
-
  Φοίνικας Πειρ.
29-69
Ατρόμητος
-
  Βάρη
69-49




22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 26/3/17
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
60-47
Αετός Καλλ.
-
  Πορφύρας
45-47
Προφήτης Ηλίας
-
  Αναπτυξιακή
68-50
Φοίνικας Πειρ.
-
  Ατρόμητος
49-45
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Παναιγιναϊκός
66-54
Πήγασος Κορ.
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
69-48
Βάρη
-
  Προοδευτική
53-59




23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 2/4/17
Προοδευτική
-
  Αναπτυξιακή
47-44
Πορφύρας
-
  Προφήτης Ηλίας
35-56
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Αετός Καλλ.
37-49
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Α.Ο.Ν.Α.
38-94
Παναιγιναϊκός
-
  Πήγασος Κορ.
38-67
Ατρόμητος
-
  Φιλοθέη Μαγ.
56-33
Βάρη
-
  Φοίνικας Πειρ.
48-52




24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 9/4/17
Προφήτης Ηλίας
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
67-30
Αναπτυξιακή
-
  Πορφύρας
64-45
Βάρη
-
  Φιλοθέη Μαγ.
53-46
Πήγασος Κορ.
-
  Ατρόμητος
59-53
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Παναιγιναϊκός
106-38
Αετός Καλλ.
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
61-45
Φοίνικας Πειρ.
-
  Προοδευτική
49-40




25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 23/4/17
Προοδευτική
-
  Πορφύρας
59-28
Γ.Α.Σ. Μάνδρας
-
  Αναπτυξιακή
61-51
Α.Σ.Κορυδαλλού
-
  Προφήτης Ηλίας
34-67
Παναιγιναϊκός
-
  Αετός Καλλ.
29-45
Ατρόμητος
-
  Α.Ο.Ν.Α.
37-44
Βάρη
-
  Πήγασος Κορ.
53-44
Φοίνικας Πειρ.
-
  Φιλοθέη Μαγ.
54-37




26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 30/4/17
Πορφύρας
-
  Γ.Α.Σ. Μάνδρας
35-40
Πήγασος Κορ.
-
  Φοίνικας Πειρ.
33-56
Α.Ο.Ν.Α.
-
  Βάρη
63-54
Αετός Καλλ.
-
  Ατρόμητος
30-53
Προφήτης Ηλίας
-
  Παναιγιναϊκός
74-30
Αναπτυξιακή
-
  Α.Σ. Κορυδαλλού
64-26
Φιλοθέη Μαγ.
-
  Προοδευτική
38-43