ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ' ΕΣΚΑΝΑ-Β' ΦΑΣΗ-1ος ΟΜ.)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 4-5/3/17
Νέα Πέραμος
-
  ΑΕΣ Ελληνικού
43-53
Ατρόμητος
-
  Προφήτης Ηλίας
72-27




2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11-12/3/17
Προφήτης Ηλίας
-
  Νέα Πέραμος
39-57
ΑΕΣ Ελληνικού
-
  Ατρόμητος
72-27




3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18-19/3/17
Νέα Πέραμος
-
  Ατρόμητος
40-73
Προφήτης Ηλίας
-
  ΑΕΣ Ελληνικού
30-71




4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25-26/3/17
ΑΕΣ Ελληνικού
-
  Νέα Πέραμος
70-22
Προφήτης Ηλίας
-
  Ατρόμητος
35-69




5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 1-2/4/17
Νέα Πέραμος
-
  Προφήτης Ηλίας
.....
Ατρόμητος
-
  ΑΕΣ Ελληνικού
.....




6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 8-9/4/17
Ατρόμητος
-
  Νέα Πέραμος
.....
ΑΕΣ Ελληνικού
-
  Προφήτης Ηλίας
.....





Α' ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 27/9/16
Αετός Καλλ.
-
  Σαρωνικός
1
Φοίνικας Πειρ.
-
  Απόλλων Μοσχ.
57-23
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Εθνικός
61-25
Ερμής Πειρ.
-
  Προφήτης Ηλίας
32-87
ΡΕΠΟ
:
  Έσπερος





2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 4/10/16
Απόλλων Μοσχ.
-
  Αετός Καλλ.
2
Έσπερος
-
  Φοίνικας Πειρ.
25-30
Σαρωνικός
-
  Εθνικός
30-63
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Ερμής Πειρ.
90-40
ΡΕΠΟ
:
  Προφήτης Ηλίας





3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 11/10/16
Αετός Καλλ.
-
  Έσπερος
50-29
Φοίνικας Πειρ.
-
  Προφήτης Ηλίας
47-40
Σαρωνικός
-
  Απόλλων Μοσχ.
49-48
Ερμής Πειρ.
-
  Εθνικός
2
ΡΕΠΟ
:
  Α.Ε. Καλλιθέας





4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 18/10/16
Προφήτης Ηλίας
-
  Αετός Καλλ.
26-43
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Φοίνικας Πειρ.
40-35
Έσπερος
-
  Απόλλων Μοσχ.
35-25
Ερμής Πειρ.
-
  Σαρωνικός
38-79
ΡΕΠΟ
:
  Εθνικός





5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 25/10/16
Αετός Καλλ.
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
33-27
Φοίνικας Πειρ.
-
  Εθνικός
36-28
Απόλλων Μοσχ.
-
  Προφήτης Ηλίας
26-57
Σαρωνικός
-
  Έσπερος
διεκ.
ΡΕΠΟ
:
  Ερμής Πειρ.





6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 1/11/16
Εθνικός
-
  Αετός Καλλ.
38-31
Ερμής Πειρ.
-
  Φοίνικας Πειρ.
2
Προφήτης Ηλίας
-
  Έσπερος
52-46
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Απόλλων Μοσχ.
82-21
ΡΕΠΟ
:
  Σαρωνικός





7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 8/11/16
Αετός Καλλ.
-
  Ερμής Πειρ.
56-28
Έσπερος
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
29-38
Προφήτης Ηλίας
-
  Σαρωνικός
52-34
Απόλλων Μοσχ.
-
  Εθνικός
48-57
ΡΕΠΟ
:
  Φοίνικας Πειρ.





8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 15/11/16
Προφήτης Ηλίας
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
35-63
Φοίνικας Πειρ.
-
  Σαρωνικός
1
Ερμής Πειρ.
-
  Απόλλων Μοσχ.
39-59
Εθνικός
-
  Έσπερος
1
ΡΕΠΟ
:
  Αετός Καλλ.





9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 22/11/16
Αετός Καλλ.
-
  Φοίνικας Πειρ.
26-36
Εθνικός
-
  Προφήτης Ηλίας
30-42
Σαρωνικός
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
19-78
Έσπερος
-
  Ερμής Πειρ.
43-33
ΡΕΠΟ
:
  Απόλλων Μοσχ.





10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 29/11/16
Σαρωνικός
-
  Αετός Καλλ.
34-68
Απόλλων Μοσχ.
-
  Φοίνικας Πειρ.
32-51
Εθνικός
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
28-50
Προφήτης Ηλίας
-
  Ερμής Πειρ.
1
ΡΕΠΟ
:
  Έσπερος





11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 6/12/16
Αετός Καλλ.
-
  Απόλλων Μοσχ.
1
Φοίνικας Πειρ.
-
  Έσπερος
1
Εθνικός
-
  Σαρωνικός
1
Ερμής Πειρ.
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
2
ΡΕΠΟ
:
  Προφήτης Ηλίας





12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 13/12/16
Έσπερος
-
  Αετός Καλλ.
29-26
Προφήτης Ηλίας
-
  Φοίνικας Πειρ.
28-22
Απόλλων Μοσχ.
-
  Σαρωνικός
1
Εθνικός
-
  Ερμής Πειρ.
92-54
ΡΕΠΟ
:
  Α.Ε. Καλλιθέας





13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 20/12/16
Αετός Καλλ.
-
  Προφήτης Ηλίας
36-32
Φοίνικας Πειρ.
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
33-37
Απόλλων Μοσχ.
-
  Έσπερος
2
Σαρωνικός
-
  Ερμής Πειρ.
68-39
ΡΕΠΟ
:
  Εθνικός





14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 10/1/17
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Αετός Καλλ.
65-38
Εθνικός
-
  Φοίνικας Πειρ.
43-46
Προφήτης Ηλίας
-
  Απόλλων Μοσχ.
1
Έσπερος
-
  Σαρωνικός
1
ΡΕΠΟ
:
  Ερμής Πειρ.





15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 17/1/17
Αετός Καλλ.
-
  Εθνικός
30-28
Φοίνικας Πειρ.
-
  Ερμής Πειρ.
1
Έσπερος
-
  Προφήτης Ηλίας
2
Απόλλων Μοσχ.
-
  Α.Ε. Καλλιθέας
32-81
ΡΕΠΟ
:
  Σαρωνικός





16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 24/1/17
Ερμής Πειρ.
-
  Αετός Καλλ.
2
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Έσπερος
42-30
Σαρωνικός
-
  Προφήτης Ηλίας
23-59
Εθνικός
-
  Απόλλων Μοσχ.
55-37
ΡΕΠΟ
:
  Φοίνικας Πειρ.





17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 31/1/17
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Προφήτης Ηλίας
46-26
Σαρωνικός
-
  Φοίνικας Πειρ.
21-47
Απόλλων Μοσχ.
-
  Ερμής Πειρ.
1
Έσπερος
-
  Εθνικός
2
ΡΕΠΟ
:
  Αετός Καλλ.





18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 7/2/17
Φοίνικας Πειρ.
-
  Αετός Καλλ.
38-28
Α.Ε. Καλλιθέας
-
  Σαρωνικός
1
Προφήτης Ηλίας
-
  Εθνικός
52-39
Ερμής Πειρ.
-
  Έσπερος
2
ΡΕΠΟ
:
  Απόλλων Μοσχ.