ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΠΕΙΡΑΙΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Ένωση Καμινίων
1-1
 Πυθαγόρας
-
 Χατζηκυριάκειο
0-1
 Πολυκράτης
-
 Άνω Νεάπολη
1-3
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
1-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-1
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Πειραϊκός
0-1
 Λέοντες Καμ.
-
 Α.Σ. Κωφών
0-1
 ΡΕΠΟ
:
 Προφήτης Ηλίας





2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Προφήτης Ηλίας
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
0-3
 Ένωση Καμινίων
-
 Πυθαγόρας
0-1
 Χατζηκυριάκειο
-
 Δάφνη Ταμπ.
1-2
 Άνω Νεάπολη
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
1-0
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Α.Σ. Κωφών
2-6
 Πειραϊκός
-
 Λέοντες Καμ.
0-2
 ΡΕΠΟ
:
 Πολυκράτης





3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Πυθαγόρας
2-0
 Πολυκράτης
-
 Προφήτης Ηλίας
2-4
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Ένωση Καμινίων
1-2
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Χατζηκυριάκειο
3-0 α.α.
 Α.Σ. Κωφών
-
 Άνω Νεάπολη
0-0
 Λέοντες Καμ.
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-2
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Πειραϊκός
1-1
 ΡΕΠΟ
:
 Πήγασος Αγ. Διον.





4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Πολυκράτης
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
4-3
 Πυθαγόρας
-
 Δάφνη Ταμπ.
0-1
 Προφήτης Ηλίας
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
1-0
 Ένωση Καμινίων
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-1
 Χατζηκυριάκειο
-
 Λέοντες Καμ.
1-0
 Άνω Νεάπολη
-
 Πειραϊκός
2-0
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-0
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Σ. Κωφών





5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Δάφνη Ταμπ.
1-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Πολυκράτης
2-4
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Πυθαγόρας
2-2
 Α.Σ. Κωφών
-
 Προφήτης Ηλίας
1-1
 Λέοντες Καμ.
-
 Ένωση Καμινίων
2-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Χατζηκυριάκειο
1-3
 Άνω Νεάπολη
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
2-0
 ΡΕΠΟ
:
 Πειραϊκός





6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
0-3
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
2-2
 Πολυκράτης
-
 Α.Σ. Κωφών
0-2
 Πυθαγόρας
-
 Λέοντες Καμ.
0-0
 Προφήτης Ηλίας
-
 Πειραϊκός
4-1
 Ένωση Καμινίων
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-0
 Χατζηκυριάκειο
-
 Άνω Νεάπολη
2-0
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Ε. Σαλαμίνας





7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-0
 Α.Σ. Κωφών
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
0-0
 Λέοντες Καμ.
-
 Δάφνη Ταμπ.
2-1
 Πειραϊκός
-
 Πολυκράτης
3-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Πυθαγόρας
1-3
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Προφήτης Ηλίας
0-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Ένωση Καμινίων
2-0
 ΡΕΠΟ
:
 Χατζηκυριάκειο





8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Σ. Κωφών
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
1-1
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Λέοντες Καμ.
1-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Πειραϊκός
0-3
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Ολυμπιακός Περ.
1-1
 Πολυκράτης
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
2-1
 Πυθαγόρας
-
 Άνω Νεάπολη
0-1
 Προφήτης Ηλίας
-
 Χατζηκυριάκειο
3-2
 ΡΕΠΟ
:
 Ένωση Καμινίων





9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Λέοντες Καμ.
0-2
 Πειραϊκός
-
 Α.Σ. Κωφών
2-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-1
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
5-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Δάφνη Ταμπ.
1-0
 Χατζηκυριάκειο
-
 Πολυκράτης
3-0
 Ένωση Καμινίων
-
 Προφήτης Ηλίας
2-4
 ΡΕΠΟ
:
 Πυθαγόρας





10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Πειραϊκός
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
2-0
 Λέοντες Καμ.
-
 Ολυμπιακός Περ.
6-1
 Α.Σ. Κωφών
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-1
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Άνω Νεάπολη
3-0
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Χατζηκυριάκειο
1-6
 Πολυκράτης
-
 Ένωση Καμινίων
1-1
 Πυθαγόρας
-
 Προφήτης Ηλίας
0-2
 ΡΕΠΟ
:
 Δάφνη Ταμπ.





11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Ολυμπιακός Περ.
1-1
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Πειραϊκός
0-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Λέοντες Καμ.
1-2
 Χατζηκυριάκειο
-
 Α.Σ. Κωφών
2-1
 Ένωση Καμινίων
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
0-0
 Προφήτης Ηλίας
-
 Δάφνη Ταμπ.
1-1
 Πυθαγόρας
-
 Πολυκράτης
0-3
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών





12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
3-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Άνω Νεάπολη
2-1
 Πειραϊκός
-
 Χατζηκυριάκειο
2-0
 Α.Σ. Κωφών
-
 Ένωση Καμινίων
3-2
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Προφήτης Ηλίας
1-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Πυθαγόρας
0-1
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Πολυκράτης
3-1
 ΡΕΠΟ
:
 Λέοντες Καμ.





13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Άνω Νεάπολη
3-4
 Χατζηκυριάκειο
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-5
 Ένωση Καμινίων
-
 Πειραϊκός
0-2
 Προφήτης Ηλίας
-
 Λέοντες Καμ.
3-2
 Πυθαγόρας
-
 Α.Σ. Κωφών
1-1
 Πολυκράτης
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-1
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
2-0
 ΡΕΠΟ
:
 Ολυμπιακός Περ.





14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Χατζηκυριάκειο
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
2-1
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Ένωση Καμινίων
3-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Προφήτης Ηλίας
2-1
 Πειραϊκός
-
 Πυθαγόρας
1-0
 Λέοντες Καμ.
-
 Πολυκράτης
1-2
 Α.Σ. Κωφών
-
 Δάφνη Ταμπ.
1-3
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
0-1
 ΡΕΠΟ
:
 Άνω Νεάπολη





15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Ένωση Καμινίων
-
 Χατζηκυριάκειο
3-4
 Προφήτης Ηλίας
-
 Άνω Νεάπολη
3-0
 Πυθαγόρας
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
2-1
 Πολυκράτης
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-1
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Πειραϊκός
0-4
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Λέοντες Καμ.
0-3
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Α.Σ. Κωφών
0-0
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου






16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Ένωση Καμινίων
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
1-2
 Χατζηκυριάκειο
-
 Πυθαγόρας
2-0
 Άνω Νεάπολη
-
 Πολυκράτης
1-0
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Δάφνη Ταμπ.
2-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
1-0
 Πειραϊκός
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-1
 Α.Σ. Κωφών
-
 Λέοντες Καμ.
2-5
 ΡΕΠΟ
:
 Προφήτης Ηλίας





17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Προφήτης Ηλίας
2-1
 Πυθαγόρας
-
 Ένωση Καμινίων
1-1
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Χατζηκυριάκειο
0-0
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Άνω Νεάπολη
3-4
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-0
 Α.Σ. Κωφών
-
 Ολυμπιακός Περ.
1-2
 Λέοντες Καμ.
-
 Πειραϊκός
0-3
 ΡΕΠΟ
:
 Πολυκράτης





18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Πυθαγόρας
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
1-0
 Προφήτης Ηλίας
-
 Πολυκράτης
1-0
 Ένωση Καμινίων
-
 Δάφνη Ταμπ.
0-1
 Χατζηκυριάκειο
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
2-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Α.Σ. Κωφών
0-1
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Λέοντες Καμ.
3-0
 Πειραϊκός
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-0
 ΡΕΠΟ
:
 Πήγασος Αγ. Διον.





19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Πολυκράτης
1-0
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Πυθαγόρας
3-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Προφήτης Ηλίας
2-2
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Ένωση Καμινίων
2-2
 Λέοντες Καμ.
-
 Χατζηκυριάκειο
4-1
 Πειραϊκός
-
 Άνω Νεάπολη
1-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
1-0
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Σ. Κωφών





20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
0-1
 Πολυκράτης
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
3-0
 Πυθαγόρας
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-0
 Προφήτης Ηλίας
-
 Α.Σ. Κωφών
3-2
 Ένωση Καμινίων
-
 Λέοντες Καμ.
2-4
 Χατζηκυριάκειο
-
 Ολυμπιακός Περ.
0-1
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Άνω Νεάπολη
1-1
 ΡΕΠΟ
:
 Πειραϊκός





21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
5-1
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Δάφνη Ταμπ.
1-0
 Α.Σ. Κωφών
-
 Πολυκράτης
0-1
 Λέοντες Καμ.
-
 Πυθαγόρας
5-0
 Πειραϊκός
-
 Προφήτης Ηλίας
0-2
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Ένωση Καμινίων
3-0
 Άνω Νεάπολη
-
 Χατζηκυριάκειο
3-1
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Ε. Σαλαμίνας





22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
2-0
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Α.Σ. Κωφών
2-0
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Λέοντες Καμ.
1-2
 Πολυκράτης
-
 Πειραϊκός
0-0
 Πυθαγόρας
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-1
 Προφήτης Ηλίας
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-0
 Ένωση Καμινίων
-
 Άνω Νεάπολη
0-5
 ΡΕΠΟ
:
 Χατζηκυριάκειο





23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Α.Σ. Κωφών
3-0
 Λέοντες Καμ.
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
2-1
 Πειραϊκός
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
2-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Δάφνη Ταμπ.
2-1
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Πολυκράτης
1-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Πυθαγόρας
1-0
 Χατζηκυριάκειο
-
 Προφήτης Ηλίας
1-1
 ΡΕΠΟ
:
 Ένωση Καμινίων





24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Λέοντες Καμ.
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
0-2
 Α.Σ. Κωφών
-
 Πειραϊκός
1-4
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Ολυμπιακός Περ.
1-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-4
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Άνω Νεάπολη
1-1
 Πολυκράτης
-
 Χατζηκυριάκειο
1-1
 Προφήτης Ηλίας
-
 Ένωση Καμινίων
3-0 α.α.
 ΡΕΠΟ
:
 Πυθαγόρας





25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Πειραϊκός
0-1
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Λέοντες Καμ.
1-2
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Α.Σ. Κωφών
0-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-0
 Χατζηκυριάκειο
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
3-1
 Ένωση Καμινίων
-
 Πολυκράτης
0-3 α.α.
 Προφήτης Ηλίας
-
 Πυθαγόρας
5-0
 ΡΕΠΟ
:
 Δάφνη Ταμπ.





26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Ολυμπιακός Περ.
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
1-4
 Πειραϊκός
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
2-1
 Λέοντες Καμ.
-
 Άνω Νεάπολη
1-2
 Α.Σ. Κωφών
-
 Χατζηκυριάκειο
3-1
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Ένωση Καμινίων
3-0 α.α.
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Προφήτης Ηλίας
1-1
 Πολυκράτης
-
 Πυθαγόρας
2-1
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών





27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
4-1
 Άνω Νεάπολη
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-1
 Χατζηκυριάκειο
-
 Πειραϊκός
2-4
 Ένωση Καμινίων
-
 Α.Σ. Κωφών
0-3 α.α.
 Προφήτης Ηλίας
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
1-0
 Πυθαγόρας
-
 Πήγασος Αγ. Διον.
1-0
 Πολυκράτης
-
 Δάφνη Ταμπ.
3-0
 ΡΕΠΟ
:
 Λέοντες Καμ.





28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Άνω Νεάπολη
-
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
0-0
 Α.Ε. Σαλαμίνας
-
 Χατζηκυριάκειο
1-1
 Πειραϊκός
-
 Ένωση Καμινίων
3-0 α.α.
 Λέοντες Καμ.
-
 Προφήτης Ηλίας
3-2
 Α.Σ. Κωφών
-
 Πυθαγόρας
2-2
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Πολυκράτης
0-0
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Δάφνη Ταμπ.
0-1
 ΡΕΠΟ
:
 Ολυμπιακός Περ.





29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου
-
 Χατζηκυριάκειο
0-1
 Ένωση Καμινίων
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-3 α.α.
 Προφήτης Ηλίας
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-1
 Πυθαγόρας
-
 Πειραϊκός
1-1
 Πολυκράτης
-
 Λέοντες Καμ.
0-3
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Α.Σ. Κωφών
0-3
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
0-2
 ΡΕΠΟ
:
 Άνω Νεάπολη





30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
 Ένωση Καμινίων
-
 Χατζηκυριάκειο
0-3 α.α.
 Άνω Νεάπολη
-
 Προφήτης Ηλίας
5-0
 Πυθαγόρας
-
 Α.Ε. Σαλαμίνας
0-1
 Πολυκράτης
-
 Ολυμπιακός Περ.
2-1
 Δάφνη Ταμπ.
-
 Πειραϊκός
2-2
 Πήγασος Αγ. Διον.
-
 Λέοντες Καμ.
0-4
 Α.Σ.Χ. Ποσειδών
-
 Α.Σ. Κωφών
1-1
 ΡΕΠΟ
:
 Α.Ε.Ν. Φαλήρου