Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2012

ΕΦΗΒΙΚΟ: ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ. 2-3

Πολύ καλή εμφάνιση σήμερα από τους εφήβους μας, που "έβγαλαν το λάδι" στον πρωτοπόρο του ομίλου Αετό Κορυδαλλού και με λίγη τύχη παραπάνω θα μπορούσαν να πάρουν και αποτέλεσμα.
Οι Κορυδαλλιώτες προηγήθηκαν 0-2 στο δεύτερο ημίχρονο, όμως ο Προφήτης επέστρεψε και ισοφάρισε 2-2 χάρη σε τέρματα των Γιδόπουλου και Κλάπη. Από λάθος της άμυνας έγινε το 2-3 και στη συνέχεια ακυρώθηκε γκολ του Γιδόπουλου σαν οφ-σάιντ, ενώ στο τελευταίο λεπτό ο Κλάπης έχασε μοναδική ευκαιρία για να φέρει το ματς στα ίσα. Ο Γιώργος Κατσαμάς πάντως δεν στάθηκε στο αποτέλεσμα, αλλά στην εικόνα την μικρών που ήταν αρκετά ενθαρρυντική. Αγωνίστηκαν οι Μηνόγιαννης, Αγάπογλου, Κουνέλης, Σπαθής (55' Λάζαρης), Αναστασόπουλος, Γιδόπουλος, Κλάπης, Κλάδης, Φ. Αλλαϊμπέι, Μασρί, Ε. Αλλαϊμπέι.