Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2011

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2-2

Στον πρώτο τους εντός έδρας αγώνα για το πρωτάθλημα, οι παίδες μας, που έρχονταν από δύο συνεχόμενες νίκες, έμειναν στο 2-2 με αντίπαλο την Ολυμπιάδα. Το ξεκίνημα ήταν πολύ καλό, και προηγηθήκαμε μόλις στο 3', όταν ο Αλλαϊμπέι έκανε την κούρσα και τελείωσε ιδανικά τη φάση. Σταδιακά η απόδοσή μας έπεφτε, και η Ολυμπιάδα γύρισε το παιχνίδι, ισοφαρίζοντας πριν τελειώσει το ημίχρονο, για να γίνει το 1-2 είκοσι λεπτά πριν το φινάλε. Προς το τέλος αρχίσαμε και πάλι να πιέζουμε και το 2-2 έγινε με πολύ όμορφο φαλτσαριστό σουτ του Γκούρι. Η σύνθεση μας: Σπαΐου, Παλαιοδημόπουλος, Αρκουδής, Λεβαντής, Μπούρμπουλης, Αλλαϊμπέι, Κλάδης, Δελαγραμμάτικας, Καραγιάννης, Γκούρι, Αγάπογλου (Ασημακόπουλος, Μυτιληναίος, Πραγκαστής, Μηνόγιαννης, Αράπης).